Kontakt i WSPÓŁPRACA
kontakt@rudazwyboru.pl


Jestem zainteresowana współpracą reklamową. Jeśli Ty również - odezwij się do mnie, a razem być może wymyślimy coś fajnego.

Ruda z wyboru w cyferkach:

- ponad 9 k polubień na facebooku

- 15 k UU/m-c

- ok. 70 k wyświetleń miesięcznie

Tematyka strony:

- góry
- outdoor
- trekking
- wspinaczka
- sport
- aktywny tryb życia
- turystyka
- pasja
- przygody


Staram się, aby moja strona nie była jedynie kolejnym zbiorem faktów i opisów. Przede wszystkim - dzielę się pasją. Podobno inspiruję. Każdy tekst tworzę tak, aby miał wartość nie tylko użytkową, ale by przede wszystkim przyjemnie się go czytało.

I dostaję sygnały, że zwykle mi się to udaje.

Na niniejszą stronę zaglądają stali Czytelnicy, tworzący społeczność, aktywną zwłaszcza na fanpage'u, ale też szerokie grono przypadkowych osób, które trafiają tu z wyszukiwarek, wpisując w nie najróżniejsze związane z turystyką frazy. Niektórzy z nich będą tu wracać. Grono odbiorców bloga stale się powiększa.

4 komentarze:

 1. Fajnie się Twój blog podobnie jak dobrą powieść czyta. Gdybyś wydała swoje wspomnienia w postaci książki wierz że nie omieszkał bym ją kupić. Piszesz barwnie, ciekawie, na temat i okraszone jest to świetnymi zdjęciami. Miło było tutaj zaglądnąć!

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. To kiedy lecimy w Tatry? :D

  Marcin ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej Gosiu,

  Fajny blog. Propozycje wypraw wdrożymy już w ten weekend :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Super blog czyta się go z wielką przyjemnością.Wiem że ktoś może napisać że góry to nie miejsce dla dzieci ale moje dzisciaki 4 i 8 lat są już w nich zakochane.Chetnie poznałabym propozycję tras dla rodzi. Podstawy jakieś już mamy ale niewielkie.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń